Korábbi cikk

Jelentkezés a jubileumi díszoklevél átadásra

2023.02.21

Sajnáljuk, ezek a tartalmak nem érhetők el Magyar alatt

A Semmelweis Egyetem örömmel ápolja azt a hagyományt, hogy volt hallgatóinak jubileumi díszoklevelet adományoz.

Várjuk azon végzett hallgatók jelentkezését, akik a Gyógyszerésztudományi, Fogorvostudományi vagy Általános Orvostudományi Karon végeztek.

Az alábbi linkekre kattintva bővebb információt tudhatnak meg a jubileumi (arany, gyémánt, vas) díszoklevélre történő jelentkezésről, valamint az egyéb tudnivalókról.
- ÁOK semmelweis.hu/.../az-aok-felhivasa-jubileumi.../
- FOK semmelweis.hu/.../jubileumi-arany-gyemant-vas.../
- GYTK semmelweis.hu/.../a-semmelweis-egyetem.../

Várjuk jelentkezésüket 2023.április 30-ig az adott Kar Dékáni Hivatalainál.

kedvel
188 megtekintéss megtekintés
Ossza meg

megjegyzések0

Nincs jogosultsága a megtekintéshez, illetve megjegyzés írásához.Kérjük, jelentkezzen be.

Javasolt cikkek

ADVENTI PROGRAMOK A VÁRKERT BAZÁRBAN

15 november

Alumni