Következő cikk
Korábbi cikk

DR. MÓCSAI ATTILA: AZ ÉLETTANI INTÉZETNEK PÉLDÁT KELL MUTATNIA AZ OKTATÁSBAN ÉS A KUTATÁSBAN

2022.08.14

Az Élettani Intézet az egyetemen belül és egész Magyarországon igazodási pontnak számít – vallja dr. Mócsai Attila, aki idén márciustól igazgatóként irányítja az intézetet. Kiemelt céljai közé tartozik, hogy az itt végzett kutatások még inkább kapcsolódjanak a betegségek molekuláris szintű megértéséhez, de ugyanilyen fontosnak tartja, hogy a tudomány és oktatás terén is fenn tudják tartani a kiemelkedő szakmai színvonalat. Interjúnkban dr. Mócsai Attila beszélt többek között pályaválasztásáról, a gyulladásos folyamatokkal kapcsolatban végzett eddigi kutatásairól és a külföldön szerzett tapasztalatairól is.

Tovább a cikkhez

kedvel
174 megtekintéss megtekintés
Ossza meg

megjegyzések0

Nincs jogosultsága a megtekintéshez, illetve megjegyzés írásához.Kérjük, jelentkezzen be.

Javasolt cikkek

Alumni

Jelentkezés a jubileumi díszoklevél átadásra

21 február