Következő cikk
Korábbi cikk

ADVENTI PROGRAMOK A VÁRKERT BAZÁRBAN

2022.11.15

Sajnáljuk, ezek a tartalmak nem érhetők el Magyar alatt

A Várkert Bazár a főváros különleges ékszerdoboza, ahol művészet és természet együtt, egymást kiegészítve él. Olyan egyedülálló építészeti alkotás, amely egyidejűleg képes történelmi, kulturális és természet közeli élményt nyújtani, és így a szórakozás, kikapcsolódás és művelődés színterévé válni.

Kedvezmény mértéke

30% az előadások árából.

A részletes kínálatot ITT lehet megnézni.

A kedvezmény a DECEMBER2022 kuponkód felhasználásával érvényesíthető online, a varkertbazar.jegy.hu oldalon.

A kedvezményes jegyek korlátozott számban érhetők el.
kedvel
180 megtekintéss megtekintés
Ossza meg

megjegyzések0

Nincs jogosultsága a megtekintéshez, illetve megjegyzés írásához.Kérjük, jelentkezzen be.

Javasolt cikkek

Alumni

Jelentkezés a jubileumi díszoklevél átadásra

21 február