Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI)
Ellenőrzési és Technológiai Főigazgatóságának Technológia-értékelő Főosztálya
álláslehetőséget kínál

Orvos szakértő

munkakör betöltésére határozatlan időtartamra, teljes munkaidőben.

Ellátandó feladatok:

  • A társadalombiztosítási támogatások befogadási eljárása során beérkező gyógyszerekre, gyógyászati segédeszközökre és orvostechnikai eszközökre/eljárásokra vonatkozó kérelmek orvosszakmai szempontú kritikai elemzése, értékelése.
  • Összefoglalók készítése az adott egészségügyi technológiák szempontjából releváns hazai és nemzetközi orvosi szakirodalom alapján.
  • Szakmai segítségnyújtás egészség-gazdaságtani szakértők számára.
  • Orvos-szakmával való kapcsolattartás.

Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:

  • Felsőfokú – orvos vagy gyógyszerész – végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárt képességek:

  • Felelősségteljes munkavégzés, nagyfokú precizitás, önállóságra való igény
  • Csapatszellem, nagyfokú együttműködési készség
  • Komplex, analitikus gondolkozás
  • Nyitott és objektív szemlélet
  • Határozott fellépés, mely kiváló kommunikációs képességgel párosul
  • Microsoft Office programok ismerete

Előnyt jelent:

  • Klinikai vizsgálatokban vagy azok leírásának értelmezésében való jártasság
  • Közgazdasági végzettség/jártasság
  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Tapasztalat egészség-gazdaságtani területen
  • Kapcsolódó joganyagok, irányelvek ismerete

Feltételek:

  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Zrínyi utca 3.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél, fizetési igény megjelölésével

  • elektronikus úton az allaspalyazat@ogyei.gov.hu címen
  • a jelentkezéseken kérjük feltüntetni „OGYEI-HR/2017 Orvos szakértő1015.”

Jelentkezési határidő:

  1. október 15.

A munkakör betölthető:

A kiválasztást követően azonnal 6 hónap próbaidő kikötésével.

A munkakör betöltésének feltétele:

3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, ipari összeférhetetlenségi nyilatkozat kitöltése, valamint a végzettségekről szóló okiratok eredeti példányban történő bemutatása.

A pályázat elbírálásának módja:

A beérkezett pályázatok alapján az egyéb munkáltatói jogkör gyakorlója dönt. A pályázók tájékoztatást kapnak a pályázat eredményéről.

A kiírással kapcsolatos kérdésekkel Szabó-Juhász Judithoz fordulhatnak (szabo.juhasz.judit@ogyei.gov.hu).

A munkáltatóval kapcsolatos további információ a www.ogyei.gov.hu honlapon található.

Nagyvárad téri Elméleti Tömb Nagyvárad tér 4. Budapest 1089
alumni-iroda@semmelweis-univ.hu
+36 20 666 3506