A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója Budapest Diagnosztikai Központ Immunológiai Laboratóriumába teljes vagy részmunkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI HEMATOLÓGIA ÉS IMMUNOLÓGIA SZAKORVOSA

FELADATOK
• szakorvosi feladatok ellátása: immunológiai, hemosztazeológiai laboratóriumi vizsgálatok végzése, felügyelete, eredmények értékelése, ellenőrzése, leletek interpretálása, validálása és kiadása
• kapcsolattartás és konzultáció a vizsgálatokat kérő orvosokkal, páciensekkel
• minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

ELVÁRÁSOK
• egyetemi végzettség: orvos
• szakvizsgák, például:
• orvosi laboratóriumi diagnosztika szakorvosa
• laboratóriumi hematológia és immunológia szakorvosa
• felhasználói szintű számítógépes ismeret
• munkavégzés csapatban és önállóan is

ELŐNYÖK
• immunológiai és/vagy hemosztazeológiai laboratóriumban szerzett több éves tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK
A Synlab Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakembergárdát, összetartó, egymásra odafigyelő kollektívát, valamint felelősségteljes feladatokat és személyes szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít.
• kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
• modern munkahely
• határozatlan idejű munkaviszony
• egyéb juttatások

MUNKAIDŐ
• teljes vagy részmunkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE
SYNLAB Budapest Diagnosztikai Központ Immunológiai Laboratóriuma
1211 Budapest Mansfeld Péter u. 1-3. IV. emelet

Fényképes szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:
erzsebet.pinter@synlab.com

A részletek letőlthetőek az alábbi linken.