Hajbeültetéssel foglalkozó plasztikai sebészeti klinika bővüléséhez

Hajbeültető orvos

feladatra keres új munkatársakat, hosszú távra, egész- és részmunkaidős állásra.

A hajbeültető orvos feladatai:

  • Hajbeültetést megelőző konzultációk elvégzése
  • Hajbeültetés elvégzése
  • Hajbeültetést követő kontrollvizsgálatok elvégzése
  • Ügyfelek számára szakmai tanácsadás

Elvárások:

  • Orvosi egyetemi végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Nyitottság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Jó kézügyesség

Előnyt jelent:

  • A területen szerzett gyakorlat
  • Jelenleg nincs aktív rezidensi képzésben, hosszú távra tervez a munkával
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Teljes- vagy részmunkaidős foglakoztatás (megegyezés szerint)
  • Kiemelkedő fizetés
  • Tervezhető terhelés
  • Stabil háttér
  • Hosszútávú munka
  • Remek csapat, jó hangulat

Ha bármilyen kérdésed van az álláslehetőséggel kapcsolatban, keresd a kapcsolattartót: Tóth Ritát a rita.toth@professionalhair.hu címen.

A plasztikai sebészeti klinikáról bővebben a www.professionalhair.hu címen tájékozódhatsz.

Nagyvárad téri Elméleti Tömb Nagyvárad tér 4. Budapest 1089

info@semmelweis-alumni.hu

+36 20 666 3506