Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet

• Főiskola / ápoló (BSc) végzettség,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Feladatait a gyógyító team tagjaként látja el a végzettségének megfelelően, a munkaköri leírása és az érvényben lévő magasabb szintű, illetve intézeti szintű vonatkozó jogszabályok, szakmai protokollok alapján.

Illetmény, juttatások:

A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.évi XXXIII. törvény, ill. megállapodás, kiemelt bérezés alapján.

Biztosított lehetőségek:

• nővérszálló,
  • kedvezményes dolgozói étkezés.

Bővebb információ, és a pályázat teljes kiírása az alábbi hivatkozáson érhető el:

A munkáltatóval kapcsolatos további információ a www.delpestikorhaz.hu honlapon található.

Jelentkezéshez csatolandó:

• Fényképes, részletes szakmai önéletrajz

Jelentkezés:

• elektronikus úton Molnár Beatrix ápolási igazgatónál a apig@delpestikorhaz.hu címen

Jelentkezési határidő:

Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet

A Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház és Rendelőintézet a dél-pesti térség meghatározó kórháza, több profilú közösségi kórház, amely 4 telephelyen nyújt ellátást, az ellátási területén élő csaknem 400 ezer lakos számára.

A kórház ágyainak száma 1278. Az aktív fekvőbeteg szakellátás keretében ellátott betegek száma közel 40 ezer fő/év. A legmagasabb III. progresszivitási szintű ellátást nyújtunk az alábbi területeken: urológiai, neurológiai, szülészet-nőgyógyászat, fül-orr-gégészet és fej-nyaksebészet valamint aneszteziológia és intenzív terápia.

Krónikus és rehabilitációs ellátás keretében évente több mint 6 ezer beteget látunk el.
A Kórház szerződött járóbeteg kapacitása 3 403 óra, összesen 4 helyszínen csaknem 100 ambulancia, szakrendelés, gondozó és diagnosztikus munkahely fogadja a betegeket.

Nagyvárad téri Elméleti Tömb Nagyvárad tér 4. Budapest 1089

info@semmelweis-alumni.hu